Kupuj książki za mniej niż 20 zł w Skupszop!

Kupuj książki za mniej niż 20 zł w Skupszop!

13 lutego, 2024 0 przez Redaktorka Justyna

Czytanie rozwija umysł, a przy tym otwiera drzwi do niezliczonej ilości światów. Czynność ta pozwala zanurzyć się w niezwykłe historie i zyskać nowe perspektywy. Książki mają jednak to do siebie, że często kosztują kilkadziesiąt złotych. Na szczęście jest portal Skupszop, na którym kupisz książki dużo taniej!

Jak to możliwe, że Skupszop.pl oferuje książki za mniej niż 20 zł?

Internetowy portal https://skupszop.pl/ to miejsce, które słynie ze sprzedaży tanich książek, za które można zapłacić mniej niż 20 zł. Tak niska cena wynika z tego, że sprzedawany asortyment to po części używane książki, pochodzące z prowadzonego przez Skupszop skupu książek. Stan książek jest na tyle dobry, że praktycznie nie widać na nich śladów używania, dzięki czemu są niemal jak nowe.

Każda książka przed wystawieniem na sprzedaż została dokładnie obejrzana i oceniona pod kątem ewentualnych uszkodzeń. W momencie wystawiania danego egzemplarza na sprzedaż zostaje nadana mu kategoria „używana”. Dodatkowo w opisie produktu można znaleźć informacje o stanie książki np.: „jak nowa”, „dobra” czy „z widocznymi śladami używania”. W większości są to jednak książki w bardzo dobrym stanie — co potwierdza zresztą opinia wielu kupujących. 

Na Skupszop.pl dostaniesz książki z różnych gatunków literackich. W ofercie znajdują się m.in.:

 • biografie;
 • fantastyka;
 • horrory;
 • kryminały;
 • thrillery;
 • reportaże;
 • literatura piękna;
 • poradniki;
 • romanse;
 • literatura obyczajowa;
 • książki dla dzieci;
 • podręczniki szkolne na każdy etap nauki — od przedszkola aż po studia.

Na stronie można znaleźć naprawdę ciekawe książki — m.in. wydane po 2021 roku. Niektóre z nich kupisz już nawet za 2-3 zł.

Nie czytasz? Sprzedaj!

Skupszop.pl to nie tylko portal, na którym kupisz książki. To również miejsce, gdzie szybko i wygodnie sprzedasz egzemplarze, których już nie potrzebujesz. Wystarczy przejść do sekcji strony „Sprzedaj”, gdzie stworzysz listę takich książek i od razu uzyskasz informację, czy Skupszop je odkupi. Nie musisz przy tym podawać autora, tytułu, roku wydania, czy nazwy wydawnictwa. Wystarczy przepisać trzynastocyfrowy numer ISBN, który znajdziesz tuż nad kodem kreskowym książki. Jest to specjalny numer, po którym Skupszop uzyska podstawowe informacje o książce. Aby jeszcze szybciej stworzyć listę do wyceny, możesz skorzystać z dostępnej na stronie portalu aplikacji mobilnej na Androida

Warto przy tym wiedzieć, że minimalna kwota skupu wynosi 40 zł. Jeżeli zatem na liście nie znajdą się książki o takiej łącznej wartości, wówczas sprzedaż nie będzie możliwa. Gdy jednak taka lista zostanie stworzona, uzyskujesz wstępną informację o kwocie, jaką możesz uzyskać ze sprzedaży. Jeśli jest ona dla Ciebie akceptowalna, pakujesz książki i na koszt skupu je wysyłasz. W ciągu najbliższych dni uzyskujesz ostateczną informację o kwocie, jaką możesz otrzymać za każdy egzemplarz. Jeśli jest to Twoim zdaniem właściwa cena, to w niedługim czasie otrzymasz pieniądze ze sprzedaży na swoje konto bankowe.