Szklane zabudowy balkonowe Lumon – poznaj ich zalety

Szklane zabudowy balkonowe Lumon – poznaj ich zalety

23 lutego, 2023 0 przez Redakcja A.T

O korzyściach płynących z montażu szklanych paneli na własnym balkonie przekonuje się coraz więcej Polaków. Aby móc cieszyć się tym rozwiązaniem, należy przede wszystkim podjąć współpracę z rzetelnym producentem. Wówczas taras stanie się twoim ulubionym pomieszczeniem!

Szklane zabudowy balkonowe wysokiej jakości

Lumon jest uznanym na rynku producentem, oferującym szklane zabudowy balkonowe wykonywane na zamówienie. Współpracując z rzetelnymi fachowcami, zyskujesz pewność, że przygotują oni dla ciebie zabudowę z najlepszej jakości materiałów. Szklane zabudowy balkonowe gwarantują wysoką izolację termiczną i dźwiękową, a tym samym redukują zużycie energii i podnoszą twój komfort użytkowania. Oszczędności płynące z montażu szklanych paneli potwierdzają fińskie, kanadyjskie i niemieckie badania, przeprowadzone przez cenionych ekspertów. Dzięki nim wiemy, że zabudowa może redukować hałas nawet o 50%, zmniejszać podatność ścian na korozję, a także chronić mieszkanie przed utratą ciepła. Szkło zapewni nam także dodatkowe ogrzewanie tarasu w słoneczne, lecz chłodne dni.

Odporne balustrady, wentylacja i izolacja, a do tego możliwość otwierania i zamykania paneli w zależności od potrzeb – to wszystko czyni je wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem. Niektórzy obawiają się jednak o wygląd tych funkcjonalnych urządzeń – ty nie musisz! Lumon dba o to, aby stosowane w trakcie produkcji i montażu techniki nie tylko nie szpeciły twojej przestrzeni, ale wręcz czyniły ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Przejrzyj grafiki dostępne na stronie internetowej producenta i przekonaj się, że szklane zabudowy balkonowe przyciągają wzrok.

Komfort użytkowania szklanej zabudowy balkonowej

Oszczędność energii, ochrona przez zimnem, redukcja hałasu – praktyczne zastosowanie szklanych paneli na twoim tarasie jest bardzo ważne. Nie warto jednak zapominać o codziennej przyjemności, płynącej z użytkowania balkonu!

Dzięki zabudowie taras staje się w pełni bezpieczną przestrzenią dla dorosłych, dzieci, zwierząt, a także sprzętów. Twoje rzeczy nie będą odtąd narażone na uszkodzenia w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Możesz dosłownie zamknąć je na swoim balkonie bez żadnych obaw. Jeśli wcześniej wystawiałeś na taras jedynie zniszczony stolik kawowy, bojąc się dodatkowych zniszczeń i kosztów, teraz możesz go odrestaurować i korzystać z balkonowych mebli według potrzeb. Drewniane meble, skrzynki i ozdoby będą bezpieczne dzięki szklanej zabudowie balkonowej. Dlatego możesz urządzić swoją przestrzeń w sposób, jaki sobie wymarzyłeś. Rozwieś na balkonie lampki na sznurku, przykryj krzesła patchworkowym kocem, a dookoła rozstaw rośliny doniczkowe.

Wyobraź sobie, że każdego ranka, niezależnie od pory roku, wypijasz na swoim tarasie filiżankę kawy. W ciągu dnia przyjmujesz na nim gości, a wieczorem wspólnie z domownikami podziwiasz zachód słońca lub relaksujesz się przy dobrej lekturze i muzyce. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielem firmy Lumon i wzbogacisz swój dom o szklaną zabudowę tarasu.