Wypożyczalnia samochodów w Warszawie, wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie, wynajmij auto z BEEP.rent!

23 czerwca, 2022 0 przez Redakcja

Warszawa cieszy się doskonałą lokalizacją na mapie Polski, a także dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej. Nie dla każdego jednak dojazd autobusem lub tramwajem do wyznaczonego miejsca jest wygodny. Zwłaszcza gdy musimy pokonać sporą odległość i przy okazji zahaczyć o miejscowość poza Warszawą. Wtedy dobrze jest mieć auto. Wypożyczalnia samochodów Warszawa BEEP Rent oferuje wynajem, dzięki któremu możesz szybko i wygodnie zdobyć auto.

Co wyróżnia wypożyczalnię samochodów BEEP Rent?

Wypożyczalnia samochodów BEEP Rent to nowa odsłona dotychczas znanych w Polsce wypożyczalni samochodów. Wyróżnia ją brak posiadania własnej floty aut. Wypożyczane samochody to własność właścicieli samochodów, którzy w danym okresie nie potrzebują swoich pojazdów. Dzięki temu niepotrzebne chwilowo auto nie stoi bezczynnie na parkingu i tym samym nie zabiera cennego miejsca na mieście. Właściciel pojazdu zarabia na wynajmie, a Ty możesz wygodnie, szybko i bezpiecznie wypożyczyć samochód na określony czas – nawet kilka dni.

Jest to tzw. carsharing peer-to-peer, który polega na współdzieleniu auta na podobnej zasadzie jak z przyjacielem. Otrzymujesz czyste i zadbane auto, z pełnym bakiem – i takie też powinieneś zwrócić. Jeśli jednak samochód zostanie oddany w gorszym stanie lub z mniejszą ilością paliwa, wówczas koszt (m.in. tankowania) zostanie odjęty z kaucji. Aby więc odzyskać kaucję w całości, warto przed zwróceniem auta wyczyścić je w razie konieczności oraz zatankować.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa BEEP Rent – jak wynająć auto?

Wynajem auta od BEEP Rent pozwala uwolnić parking miejski od niejeżdżących aut. Zostaje przy tym ograniczona liczba samochodów w mieście, ponieważ Ty nie wjeżdżasz już do Warszawy swoim. Jest to zatem ekologiczne rozwiązanie.

Wypożyczenie samochodu jest szybkie i wygodne. Wystarczy odwiedzić stronę wypożyczalni, wskazać termin, w którym będziesz potrzebował auta i wybrać z dostępnych samochód. Na tym etapie zostaniesz poproszony o opłacenie części rezerwacji (możesz ją również opłacić w całości).

We wskazanym dniu zjaw się punktualnie we wskazanym wcześniej miejscu. Na parkingu będzie czekało na Ciebie auto wraz z opiekunem z BEEP Rent. Zweryfikuje on Twoją tożsamość oraz zdolność do prowadzenia auta, dlatego miej przy sobie dowód osobisty oraz prawo jazdy. Stan auta, poziom paliwa i inne ważne kwestie zostaną odnotowane w karcie odbioru pojazdu, a umowa podpisana elektronicznie. Miej zatem przy sobie urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Brakującą sumę za wynajem auta zapłacisz u opiekuna kartą płatniczą.

 

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście